Parsiyel Taşımacılık

Türkiye İstanbul, İzmir Bursa Ankara Olmak Üzere. sLOVAKIA kOMARNO düzenli olarak parsiyel karayolu taşımacılık hizmetinde POLONYA Fransa, İspanya, Portekiz, Almanya, Belçika, Hollanda ve Tüm Orta Asya Ülkelerine  Ülkelerine araçlarımız çıkış yapmaktadır. Yükleriniz kısa sürede Batı Avrupa ülkelerine TUVATRANS S.R.O Slovakia güvencesiyle teslim etmekteyiz.

Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan Ülkelerine düzenli olarak SLOVAKİA KOMARONO ve İstanbul depomuzdan çıkışlar sağlamaktayız.

Minivan Karayolu Taşımacılık

Türkiye’den Avrupa’nın tüm noktalarına ekspres minivan / panelvan servislerimizle yüklerini kısa sürede alıcılara teslim edilir.

TUVATRANS s.r.o olarak misyonumuz ve vizyonumuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiriz. Gelişen ve değişen teknolojiyi işimize entegre ederek Avrupa ülkelerine kısa süreli ekspres yükler için minivan araçlarımız hizmetinizdedir. 

Full TIR Karayolu Taşımacılık

Komple tır taşımacılık ihtiyaçlarınız için TUVATRANS S.R.O olarak Avrupa Ülkeleri, Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine Yetki Belgeli  CMR Sigortalı araçlarla güvenilir teslimat hizmeti sunarız. Türkiye’den komple tır olarak: İtalya Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Sırbistan, Makedonya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avusturya, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Tacikistan, Irak, İran, Ürdün, Lübnan, Suriye, İsrail, Katar, Dubai, Umman, Kuveyt ülkelerine ihracat, ithalat, 3. ülke ve transit yük teslimatı sunarız.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, alıcılara ciddi avantajlar sağlayan ve beklentileri en üst düzeyde gerçekleştiren taşıma yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Parsiyel sözcüğü ‘tüm olmayan, parça’ anlamını karşılamaktadır. Parsiyel taşımacılık yöntemi sağladığı avantajlar ve tasarruflar sayesinde lojistik alanında fazlasıyla öne çıkmaktadır.

Parsiyel taşımacılık, farklı alıcıların ve firmaların yüklerinin aynı anda yüklenip tek yük biçiminde taşındığı bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde aynı yöne gidecek olan yükler, yükleme alanındaki boşluklara yerleştirilmekte ve taşınmaktadır. Dolayısıyla ekonomik anlamda oldukça kâr getiren bir yöntemdir. Yükler ise çoğu zaman demiryolu, karayolu, denizyolu ve havayolu aracılığı ile bir yerden başka bir yere taşınmaktadır. 

Parsiyel Taşımacılık Çözümlerinde Yanındayız

Dünya genelinde lojistik sektörünün gelişmesine bağlı olarak taşıma yöntemlerinde de bazı dönüşümler meydana gelmektedir. Parsiyel taşımacılık, lojistik sektörünün ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte öne çıkan bir yöntemdir. Aynı zamanda parsiyel taşımacılık, alıcılar için büyük avantajları da beraberinde getiren bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Parsiyel taşımacılığın işleyişi, diğer taşımacılık yöntemlerinden biraz daha farklıdır.

Parsiyel taşımacılıkta, yükleme alanında kalan boş kısımların farklı alıcıların yükleri ile doldurulması esas alınmaktadır. Bu sayede taşıma işleminin maliyeti daha düşük düzeylerde seyretmektedir. Parsiyel taşımacılık yöntemi hem ülkemizde hem de dünyada oldukça yaygındır. Ülkemizde de İzmir, Ankara, Adana, Bodrum gibi birçok bölgede parsiyel taşımacılık yöntemi tercih edilmektedir.

Genellikle yükleme alanında boş kısımların kaldığında parsiyel taşımacılık yöntemi öne çıkmaktadır. Çünkü bu taşımacılık yönteminde yükleme alanındaki boş kısımlar farklı yüklerle doldurulduğu için parasal anlamda tasarruf sağlanmaktadır. Bu taşımacılıkta yükler alanı doldurmadığı takdirde aynı yöne gidecek farklı yükler de yerleştirilmektedir. Dolayısıyla hem zamandan hem paradan ciddi oranda kâr edilmektedir. Firmamız üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir